Sæsonstarten står for døren, og Unisport Team sport står klar med at hjælpe dit hold mod en god en af slagsen. Hvad enten i spiller på topniveau, eller om det bare er en omgang hyggebold i serie 5, kan vi helt sikkert finde noget der passer til jer. Vi kan bl.a. tilbyde nye spændende spillesæt fra de tyske giganter Adidas og Puma, fra danske Hummel, og italienske Lotto. Snart vil Nike, og spanske Joma også komme med nye spillesæt. I Unisport kan vi udstyre jeres hold med hele spillersæt til dit hold, kollegaer eller venner. Dvs både trøjer, shorts, sokker og et målmandssæt. Vi har er et hav af mærker at vælge imellem med endnu flere forskellige designs. Hvad enten i er til ensfarvede dragter, striber, korte eller lange ærmer eller noget helt andet, så er det sikkert noget vi kan klare. Husk at de spillesæt vi har sat op på vores side, nødvendigvis ikke er de farver i skal spille i. Farver på trøje, shorts, strømper samt størrelser er noget i helt selv kombinere. Unisport Teamsport Vi kan trykke både nummer og navn på ryggen af trøjerne og numre på shorts. Hvis i har en sponsor der skal have sit navn eller logo på trøjen, eller i skal have klubbenslogo på brystet, er det også noget vi har mulighed for at lave. Mulighederne er mange og alt sammen med til gøre det sjovere at spille i nye trøjer fra Unisport. Vi kan derudover også hjælpe jeres hold med træningstøj og dragter, nye bolde, overtræksveste, drikkedunke, markeringssæt eller noget helt andet. Alt sammen til rigtig gode priser. Så kontakt Unisport Teamsport på: teamsport@unisport.dk eller ring på 33 25 08 03 for at få et samlet tilbud, eller blot for at høre nærmere hvis dig og dit hold står og skal bruge et nyt spillesæt. Vi kan også tilbyde klubaftaler til både store og små klubber, og kan i visse tilfælde også tilbyde specielle klubkollektioner, med træningstøj osv. med klubbens logo. Vi glæder os til at høre fra dig.