Hver dag frem til jul vil vi præsentere jer for dagens julegaveidé, som er et produkt vi bare ved vil være et hit som julegave, kalendergave eller adventsgave. Er du lidt i tvivl om hvad du skal give til jul, så har vi hver dag et nyt forslag til en perfekt julegave og ønsker du yderligere inspiration kan du lede videre i vores store univers for fodbold gaveideer. I dag har vi noget til Barcelona-fanen som ønsker at pryde sit værelse på flotteste vis. Der er nemlig landet en sending af Barcelona plakater med klubbens største stjerner. Plakaterne måler 61cm x 91,5cm og kommer i 5 forskellige varianter, hvorpå klubbens stjerner optræder i fuld aktion, samtidig med at spillerens nummer, navn og autograf ses. Yderligere eksisterer der også et eksemplar med det klassiske holdfoto som viser hele truppen for den indeværende sæson. Vi kan derfor tilbyde nedenstående plakater: Cesc Fabregras plakat Xavi Hernandez plakat Andrés Iniesta plakat Lionel Messi plakat Barcelona holdfoto plakat Alle disse kan fås for blot 89,-, hvilket gør dem til den perfekte ekstra gave til enhver ung Barcelona tilhænger. Er disse plakater noget for dig? Hvilke fodbold-plakater har du på DIN væg? Er dette julegaven der lige kunne gøre det ekstra for dig? Deltag endelig i vores debat herunder.