Inden længe gælder det en ny sæson i den engelske Premier League og dertil skal Liverpool være velforberedte i klubbens helt nye dress fra Adidas. Efter flere år med Reebok, faktisk siden 1996/1997 sæsonen, er Adidas nu tilbage i Englands mest vindende klub, Liverpool Football Club. Så skal du ind og erhverve dig en trøje som Agger, Gerrard, Hyypia, Bellamy, Xabi Alonso, Carragher, Fowler, Luis Garcia og alle de andre stjerner i træner Rafa Benitez stab. Trøjen frigives d. 10/8, men bestiller du trøjen inden da sparer du ekstra ordinære 10% fra den vejl. pris, og så kan prisen dårligt gøres billigere i hele verden. Husk at vi har det originale Premier League tryk og ærmemærker, så trøjen kan blive helt identisk med den spillerne kommer til at spille med. Vild med Liverpool? Klik her og bestil klubbens nye trøje og spar 10% inden 10/8!!!