Som nordens største fodboldbutik på nettet, så gør vi altid alt hvad vi kan, for at have de mest interessante artikler hjemme til nordens fodboldfanatikere. Til de fleste af vores engelske Premier League mandskaber, kan man derfor finde et bredt udvalg af merchandise, som strækker sig vidt. Der er alt fra glas, kortholdere, cd’ere til håndklæder, måtter og sengetøj. Det er fantastiske gaveartikler, eller til de fans der bare gerne eksklusivt vil skilte med deres tilhørsforhold. Det bedste af det hele er at det naturligvis er officielt merchandise og derfor må bruge klubbernes logoer. Det gælder også vores nyeste varer til de 4 største Manchester United, Liverpool, Arsenal og Chelsea. Det er nemlig et helt fantastisk bordfodbold-bord, til den fan der bare har det hele. Bordene måler 120cm. i længden, 60cm. i bredden og 80cm. i højden. Og man er ikke i tvivl om at det er borde med klubholdet i fokus. Alle bordene bærer nemlig klubbens logo, billede af hjemmebanen, og er generelt gennemført i klubbens respektive farver. Det er et rent klasseprodukt fra vores engelske samarbejdspartner, som kan erhverves til kun 1999,-. Bordene leveres på bestilling og leveringstiden er lidt længere end vores lagervarer, men så har du også et bord som utvivlsomt vil skabe megen misundelse. Klik her for at se de 4 borde nu.