Sæsonstarten står for døren, og Unisport Team sport står klar med at hjælpe dit hold mod en god en af slagsen. Hvad enten i spiller på topniveau, eller om det bare er en omgang hyggebold i serie 5, kan vi helt sikkert finde noget der passer til jer. Vi kan bl.a. tilbyde nye spændende spillesæt fra de flere af de allerstørste fodboldmærker som Adidas, Nike, Puma og mange andre. I Unisport kan vi udstyre jeres hold med hele spillesæt til dit hold, kollegaer eller venner. Dvs både trøjer, shorts, sokker og et målmandssæt. Vi har er et hav af mærker at vælge imellem med endnu flere forskellige designs. Hvad enten i er til ensfarvede dragter, striber, korte eller lange ærmer eller noget helt andet, så er det sikkert noget vi kan klare. Husk at de spillesæt vi har på vores side, nødvendigvis ikke er de farver i skal spille i. Farver på trøje, shorts, strømper samt størrelser er noget i helt selv kombinere, efter eget ønske, så I får præcis det sæt I helst vil have. Vi kan trykke både nummer og navn på ryggen af trøjerne og numre på shorts. Hvis i har en sponsor der skal have sit navn eller logo på trøjen, eller i skal have klubbenslogo på brystet, er det også noget vi har mulighed for at lave. Det kunne være at direktøren meget gerne vil betale for jeres firmahold, men til gengæld vil have virksomhedens navn på maven eller så kan det være at I har en anden som godt vil spytte lidt kroner i projektet. Vi klarer det uanset hvad. Mulighederne er mange og alt sammen med til gøre det sjovere at spille i nye trøjer fra Unisport. Vi kan derudover også hjælpe jeres hold med træningstøj og dragter, nye bolde, overtræksveste, drikkedunke, markeringssæt eller noget helt andet. Alt sammen til rigtig gode priser. Du kan online se hvad vi kan byde på, hvis du kigger under fanebladet ”Klubsalg” eller klikker her. Vi kan også tilbyde klubaftaler til både store og små klubber, og kan i visse tilfælde også tilbyde specielle klubkollektioner, med træningstøj osv. med klubbens logo. Så kontakt Unisport Teamsport på: teamsport@unisport.dk eller ring på 33 25 08 03 for at få et samlet tilbud, eller blot for at høre nærmere hvis dig og dit hold står og skal bruge et nyt spillesæt. Vi glæder os til at høre fra dig.