Forårssæsonen står for døren og i takt med at baner og faciliteter bliver bedre og bedre, går holdene tidligere og tidligere i gang. Det gælder alt udstyr og selvfølgelig også netop dit holds helt nye spilledragt, som vi kan hjælpe jer med. I Unisport kan vi udstyre jeres hold med hele spillersæt til dit hold, kollegaer eller venner, Vi har er et hav af mærker at vælge imellem med endnu flere forskellige designs. Hvad enten i er til ensfarvede dragter, striber, ærmer med farve eller noget helt andet, så er det sikkert noget vi kan klare. Husk at de spillesæt vi har sat op på vores side, nødvendigvis ikke er de farver i skal spille i. Farver på trøje, shorts og strømper er noget i helt selv kombinere. Så hvis jeres hold spiller med røde trøjer, blå shorts og orange sokker, er det også noget vi kan klare. Klik her for at se vores store udvalg Når i så har bestemt sig for dragtens farve, mærke og design, er der rig mulighed for at sætte sit eget præg på både trøjer og shorts. Vi kan trykke alle numre og navne på ryggen af de forskellige trøjer, numre på shorts, sponsortryk på maven, og klubbens logo på brystet. Mulighederne er mange og alt sammen med til gøre det sjovere at spille i nye trøjer fra Unisport. Vi kan derudover også hjælpe jeres hold med træningstøj og dragter, nye bolde, overtræksveste, drikkedunke, markeringssæt eller noget helt andet. Alt sammen til rigtig gode priser. Så kontakt Unisport Teamsport på: teamsport@unisport.dk eller ring på 33 25 08 03 for at få et samlet tilbud, eller blot for at høre nærmere hvis dig og dit hold står og skal bruge et nyt spillesæt. Vi kan også tilbyde klubaftaler til både store og små klubber, og kan i visse tilfælde også tilbyde specielle klubkollektioner, med træningstøj osv. med klubbens logo. Vi vil i løbet af kort tid komme med nye holdsæt fra bl.a Hummel, Puma og Umbro, så hold øje med vores side. Vi glæder os til at høre fra dig.